Proč právě nás?

 • Otevřeno 7 dní v týdnu
  Jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 7 do 19 hod. a v sobotu od 7 do 10 hod. Po dohodě jsou naše služby dostupné 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.
   • Obnovujeme vozový park
    Půjčíme Vám dodávky  maximálně 4 roky staré. Vozidlo předáváme vždy umyté a s čistým interiérem.

   • Parkování pro Vaše auto zdarma
    Po celou dobu pronájmu dodávky budete mít zdarma k dispozici vyhrazené místo pro Vaše auto.

Dodavky-Renti 1-1024x575.jpg

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek RENTi CZ nabízí v Praze krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek Renault a Iveco. V půjčovně jsou k dispozici dodávky s nákladovým prostorem o délce až 4,68 m a objemem 22m3.

VÍCE INFORMACÍ

Půjčovna nákladních přívěsů

Půjčovna RENTi CZ na Praze 4 nabízí přívěsné vozíky, nákladní přívěsy, motopřepravníky a autopřepravníky s nosností od 500 do 2 665 kg. V nabídce půjčovny jsou nebrzděné i brzděné přívěsy ve variantě plato, valník, s plachtou nebo skříň.

VÍCE INFORMACÍ

Provoz o víkendech

O víkendu máme otevřeno v sobotu od 7 do 10 hod. Vozidla a přívěsy si můžete vyzvednout a vrátit i mimo otevírací dobu, klíče s doklady od vozidla Vám připravíme do klíčové schránky.

VÍCE INFORMACÍ

Zákazníci vyjadřují 98% spokojenost s našimi službami.

hodnocení na google.cz (214)

obnovujeme vozový park

 • V současné době nabízíme v půjčovně 21 dodávek a 25 nákladních přívěsů. Všechna vozidla byla do půjčovny pořízena nová a zakoupena vždy v České republice u autorizovaného dealera nebo výrobce (v případě přívěsů).

  Stáří vozidel:
  - Většina dodávek půjčovny byla vyrobena v roce 2023 - 2022, nejstarší vozidlo je z roku 2021. Pro cesty do  zahraničí vždy vybíráme nejnovější dostupná vozidla s nízkým nájezdem kilometrů.
  - 22 přívěsů vyrobeno v roce 2023 - 2019 (max. 4 roky staré), nejstarší přívěs v půjčovně je z roku 2017.

Čištění vozidel

 • Vozidla předáváme zákazníkům vždy umytá a s čistým interiérem.

  Rozsah čištění interiéru:
  Vysátí celého interiéru včetně nákladového prostoru, vytření podlahy kabiny i nákladového prostoru, vyčištění palubní desky a plastových částí, vč. volantu a řadící páky, vyleštění bočních oken. 
  Rozsah mytí exteriéru:
  Mytí karoserie vč. kol a podběhů, umytí čelního skla vč. doplnění kapaliny do ostřikovačů, vyleštění bočních oken a zrcátek.

Otevřeno 7 dní v týdnu

 • Jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 7 do 19 hod. a v sobotu od 7 do 10 hodin.
  Po dohodě jsou naše služby dostupné 24 hodin denně, vozidla a přívěsy si můžete vyzvednout a vrátit i mimo otevírací dobu.

  Více informací

Parkování pro Vaše auto zdarma

 • Pro naše zákazníky máme na dobu pronájmu dodávky připravené místo pro zaparkování vlastního auta.

pojištění vozidel

 • Všechny dodávky i přívěsy mají uzavřené povinné ručení a havarijní pojištění. U dodávek je součástí i připojištění čelního skla bez spoluúčasti zákazníka.Vozidla jsou pojištěna pro celou Evropu.

Asistenční služby

 • Pro všechna vozidla půjčovny (platí pro dodávky) je zajištěna asistenční služba od společností Global Assistance s max. rozsahem služeb. K dispozici je 24 hodin denně, v Česku i po celé Evropě. V případě žádosti o pomoc v ČR volejte 1224, v případě žádosti o pomoc v zahraničí volejte 266 799 779.

  Rozsah asistenčních služeb při poruše i nehodě: příjezd asistenční služby, oprava na místě, odtah vozidla do nejbližší autoopravny, repatriace vozidla do ČR, vyproštění vozidla, ubytování v nouzi (max. 2 noci, v ČR 2 000 Kč/osoba/noc, v zahraničí 4 000 Kč/osoba/noc), úhrada nákladů na cestu do místa bydliště.

  Asistenční služba neplatí pro tyto státy: Rusko, Grónsko, Faerské ostrovy, souostroví Špicberky, Kanárské ostrovy a Madeira.

   • ADRESA

    RENTi CZ s.r.o.
    IČ: 01794574  DIČ: CZ01794574

    Pod Višňovkou 1663/19, 140 00 Praha 4
    +420 775 470 470
    +420 775 470 000 (nelze přijímat sms zprávy)
    info@renti.cz

   • OTEVÍRACÍ DOBA

    Po - Pá: 7:00 - 19:00
    So: 7:00 - 10:00, vrátit vozidlo i přívěs lze o víkendu v jakoukoliv denní i noční hodinu.
                        

    Doporučujeme dodávky i přívěsy rezervovat předem.
    • PROVOZ MIMO OTEVÍRACÍ DOBU

     Po dohodě jsou naše služby dostupné 24 hodin denně. Doklady i klíče od vozidla Vám zpřístupníme i mimo uvedenou otevírací dobu s využitím klíčových schránek. Více ...