>>> ZPĚT NA PŘEHLED PŘÍVĚSŮ

Přívěs pro přepravu 3 motorek Kangaro-15 B1

přívěs

250 x 150 cm + ohrádka 10 cm | uveze: 655 kg
Celková hmotnost: 1.000 kg | Hmotnost přívěsu: 345 kg
Brzděný: ano | Počet náprav: 1 | Kola vedle ložné plochy
Konstrukční rychlost: 130 km/hod.

Vybavení přívěsu:
Tlumiče náprav, posouvatelný nájezd pro najetí motocyklu, 3 lyžiny pro jednoduché ukotvení, kotvící oka zapuštěná 12 ks, opěrné kolečko, rezervní kolo.

Ceny za 24 hodin pronájmu včetně zákonné DPH

První den Každý další den Kauce
400,-Kč 350,-Kč 2.000,-Kč

 Při dlouhodobém pronájmu poskytujeme individuální ceny.

Důležité informace

Stačí mi řidičské oprávnění skupiny B?

Řidiči s řidičským oprávněním skupiny B mohou zapojit za auto přívěs pouze v případě, že součet hmotnosti auta a přívěsu (jejich celkových hmotností) dle technických průkazů nepřesáhne 3 500 kg. 

K zapůjčení tohoto přívěsu vám stačí řidičský průkaz skupiny B, pokud celková hmotnost Vašeho automobilu nepřesahuje 2500 kg.  


Jaký přívěs smím za auto připojit?

Pokud máte v technickém průkazu uvedeno, že smíte za vozidlo zapojit brzděný přívěs o celkové hmotnosti např. 1.200 kg,  smíte přívěs zapojit. Musí ale platit, že okamžitá celková hmotnost přívěsu (hmotnost přívěsu + hmotnost nákladu) nesmí překročit 1 200 kg. Více informací naleznete zde.


Max. konstrukční rychlost přívěsů

U tohoto přívěsů je schválená rychlost pro ČR 130 km/hod. Při jízdě s přívěsem mimo ČR je nutné se seznámit s pravidly max. rychlosti jízdní soupravy. Tato úprava se v jednotlivých státech liší!

Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu

Převzít i vrátit přívěs je možné po předchozí dohodě i mimo pracovní dobu, 24 hodin denně. V tomto čase je služba zpoplatněna částkou 150,-Kč.

Pracovní doba poboček je uvedena v kontaktech.